Digihive Digihive
Menu
CS
Digitální nadšenci, co nastartují váš byznys
Jsme digihive

Digitální nadšenci, co nastartují váš byznys

 • Řídíme se daty
  Řídíme se daty

  Kombinaci online marketingu a tvorby webu stavíme na datech. U každého projektu se snažíme najít rovnovážný bod, kde je web dokonalou kombinací kvalitní analytiky, moderních technologií a hezkého designu.

 • Jsme partnery
  Jsme partnery

  Nejsme pouhými dodavateli. Nabídneme vám pomocnou ruku při samotném projektování nového webu i po jeho dokončení. Jednotlivé kroky s vámi konzultujeme v průběhu, snažíme se pochopit vaši vizi a vyjít si vzájemně vstříc. Služby v rámci tvorby webu doplňujeme o návrh marketingové strategie pro docílení maximálního úspěchu.

 • Sdílíme zkušenosti
  Sdílíme zkušenosti

  Náš tým je tvořen lidmi, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru a neustále se dál vzdělávají. Tyto vědomosti chceme ale předávat dál, rádi vám proto v rámci projektů se vším poradíme.

 • Hledáme ideální řešení
  Hledáme ideální řešení

  Naším cílem není dodávat generické služby bez ohledu na konkrétní potřeby našich zákazníků. Ke každému klientovi a jeho situaci proto přistupujeme zcela individuálně, abychom mu pomohli naplnit jeho cíle a dosáhli maximální spokojenosti.

Jsme certifikovanými partnery

Máme špičkový tým

Máme špičkový tým

Někdo z nás je na data, někdo přes kreativu. A to nás na tom baví! Dohromady tvoříme tým, který pomáhá podnikům růst.

Kontaktujte nás

O plynulý chod agentury se starají

Michal Voskár

Michal Voskár

Head of Online Marketing
Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Head of Design & Development
Digihive není jen práce od 9 do 5

Digihive není jen práce od 9 do 5

V digihive dbáme na to, aby naše projekty šlapaly jako švýcarské hodinky. Nechceme ale, aby měli naši zaměstnanci pocit, že jde jen o práci a vykázané hodiny. U nás v týmu máme lidi, kteří dělají online marketing a web design s láskou a nadšením. Společný čas tak trávíme příjemně nejen v kanceláři, ale i mimo ni. Pracovní dny si zlepšujeme čajovými rituály, jízdou na kole nebo třeba posezením u piva.

A tohle jsou naše služby, spolehněte se

Tito klienti už to vědí

L’Oreal Matrix

L’Oreal Matrix

Případová studie 20% Snížení ceny za lead Vario by Solitea