Digihive Digihive
Menu
CS

SEO

Optimalizace, linkbuilding, indexování. Pro někoho možná cizí slova, pro nás každodenní chléb. Více návštěvníků na webu, lepší pozice ve vyhledávání, vyšší zisky či budování povědomí. To je jen základní výčet toho, co vám naše pomoc se SEO, tedy s optimalizací pro vyhledávače, přinese.

Bez optimalizace se v dnešním online světě neobejdete. Tento soubor metod a klíčový nástroj online marketingu vám pomůže dosáhnout vyšších pozic a zviditelnění v internetových vyhledávačích, jako je Google či Seznam, a tím pádem web zviditelnit a přitáhnout na něj nové potenciální zákazníky. SEO úzce souvisí s dalšími činnostmi, jako je copywriting či testování UX.

Pro úspěch v rámci SEO je vhodné dodržet určitá pravidla:

  1. Vytvářet kvalitní, relevantní a zajímavý obsah, který bude odpovídat nejvíce hledaným klíčovým slovům.
  2. Zahrnout do strategie linkbuilding, tedy zpětné odkazování. Odkazy z ostatních webových stránek vám zajistí důvěryhodnost.
  3. Disponovat trpělivostí a vytrvalostí, neboť výsledky se v rámci SEO nedostaví přes noc.

Práci se SEO vám značně ulehčí specializované nástroje, jako je Collabim či Marketing Miner. Narozdíl od PPC se v případě SEO jedná o neplacené výsledky vyhledávání, vhodné je proto kombinovat je i s placenými pro dosažení maximálního úspěchu.

Tito klienti už to vědí