Digihive Digihive
Menu
CS
Návštěvníky měníme v zákazníky

Online marketing

Ani sebelepší web vám nezajistí v internetovém světě úspěch, pokud ho nepropojíte s kvalitním online marketingem. Náš online tým vám pomůže jak s online kampaněmi a SEO, tak i s analytikou a kreativním řešením. Nabízíme vám kompletní balíček služeb pro maximální úspěch ve světě onlinu.

Kontaktujte nás

Proč spolupracovat s digihive?

 • Marketing vnímáme jako komplexní souhrn procesů
  Marketing vnímáme jako komplexní souhrn procesů
 • Naše doporučení stavíme na konkrétních datech
  Naše doporučení stavíme na konkrétních datech
 • Ovládáme kompletní sadu marketingových nástrojů
  Ovládáme kompletní sadu marketingových nástrojů
 • Kontinuální spolupráce na cestě za nejlepšími výsledky
  Kontinuální spolupráce na cestě za nejlepšími výsledky
 • Zvýšení povědomí
 • Optimalizace nákladů
 • Navýšení obratů

Co vám online marketing přinese?

Zvýšení prodeje, povědomí nebo vybudování vztahu se zákazníky, jednoduše to, čeho chcete dosáhnout. S naším marketingem se dostanete na digitální vrchol.

I těmto klientům pomáháme růst:

V průběhu větších projektů se původní zadání postupně profiluje a některé agentury mají problém držet krok. Tým digihive nejenže umí pružně reagovat, ale také sami doporučují optimální řešení, které zajistí finální výsledek přesně podle představ.

Jonáš Mucha

Jonáš Mucha

Marketing director
 • Proces spolupráce

  Posloucháme a analyzujeme

  Než navrhneme jakékoliv řešení, potřebujeme pochopit váš business v širším kontextu. Proces proto začíná osobním setkáním, kde se snažíme detailně pochopit vaše podnikání, cíle a důvody pro zapojení online marketingu do celkového marketingového mixu. Pokud máte k dispozici historická data, vytvoříme si obrázek o aktuálním stavu aktivit a jejich výkonu.

  Posloucháme a analyzujeme
 • Proces spolupráce

  Navrhujeme marketingovou strategii

  Na základě stanovených cílů a dostupných dat tvoříme marketingovou strategii, v rámci které kalkulujeme předpokládaný finanční dopad, návratnost a potřebnou výšku investice. Do úvahy bereme analýzu konkurence, klíčových slov, market sizing, vlastnosti cílové skupiny, konverzní výkon, parametry produktu a další faktory.

  Navrhujeme marketingovou strategii
 • Proces spolupráce

  Připravujeme mediální mix a měřitelné cíle

  Podle vytvořené strategie navrhujeme vhodnou kombinaci marketingových kanálů, které povedou ke splnění stanovených cílů. Abychom mohli celý proces řídit a optimalizovat, stanovujeme si konkrétní KPIs, které budou jasně vypovídat o úspěšnosti jednotlivých aktivit.

  Připravujeme mediální mix a měřitelné cíle
 • Proces spolupráce

  Tvoříme kampaně

  Na základě marketingového mixu tvoříme kampaně v jednotlivých reklamních systémech a nastavujeme analytickou infrastrukturu, abychom mohli činnosti přesně měřit a vyhodnocovat. Součástí našeho řešení je tvorba textů, grafiky nebo produktových feedů.

  Tvoříme kampaně
 • Proces spolupráce

  Vedeme kampaně a měříme výsledky

  Po spuštění kampaní sledujeme jejich správné fungování a vykonáváme potřebné změny. Jedná se například o filtraci klíčových slov, úpravu cenových nabídek, prioritizaci produktových kategorií apod.

  Vedeme kampaně a měříme výsledky
 • Proces spolupráce

  Optimalizujeme kampaně na základě získaných dat

  Nastavené kampaně průběžně spravujeme a optimalizujeme. Jedná se například o nákladovou optimalizaci (snižování cen za lead, podle nákladů na obratu), zvyšování konverzního poměru, řízení rozpočtu podle návratnosti jednotlivých kampaní, A/B testování aj.

  Optimalizujeme kampaně na základě získaných dat
 • Proces spolupráce

  Reportujeme výsledky a projektové KPIs

  Po spuštění kampaní sbíráme data a přehledně je reportujeme v interaktivních dashboardech, které umožní sledovat výkon a návratnost jednotlivých aktivit.

  Reportujeme výsledky a projektové KPIs
 • Proces spolupráce

  Radíme, jak dál posouvat business

  Na základě sesbíraných dat vytváříme jasné strategické závěry a navrhujeme konkrétní doporučení jak kampaně, web, eshop nebo samotné produkty/služby optimalizovat do budoucnosti.

  Radíme, jak dál posouvat business
1 ze 8
Kontaktujte nás
Jak to vidí Michal

Jak to vidí Michal

"Naším cílem v digihive není slepě plnit zadání. Vždy se při tvorbě marketingové strategie snažíme o vzájemnou diskuzi a sdílet naše know-how. Klíčem k úspěchu je analyzovat všechna dostupná data a vyvodit správné závěry, které mají vliv na růst klientova podnikání."

Vojtěch Šimek

Michal Voskár

Head of Online Marketing

Používáme ověřené
nástroje

Jsme certifikáty prověřená společnost