Digihive Digihive
Menu
CS
Návštěvníky měníme v zákazníky

Tvorba webových stránek

V dnešní době se žádný úspěšný business neobejde bez kvalitního webu. Věříme, že tvorba webových stránek a Kontaktujte nás

Co vám přinese spolupráce s digihive?

 • Porozumění vašemu podnikání v kontextu celého online prostředí
  Porozumění vašemu podnikání v kontextu celého online prostředí
 • Řešení odpovídající potřebám vašich klientů
  Řešení odpovídající potřebám vašich klientů
 • Web, který mění návštěvníky v zákazníky a vydělává
  Web, který mění návštěvníky v zákazníky a vydělává
 • Vizuálně atraktivní prezentaci s precizním technickým řešením
  Vizuálně atraktivní prezentaci s precizním technickým řešením
 • Proces spolupráce

  Posloucháme

  Než se cokoliv začne vytvářet, potřebujeme se o vašem podnikání a stránce dozvědět maximum. Celý proces proto začíná schůzkou, kde se snažíme projekt pochopit do hloubky v rámci širšího kontextu. Zeptáme se vás na současné aktivity a vytvoříme s vámi předimplementační analýzu.

  Posloucháme
 • Proces spolupráce

  Analyzujeme

  Bez kvalitního porozumění dat a analýzy se neobejde žádný dobře fungující web. Tato fáze proto zahrnuje analýzu klíčových slov, analýzu konkurence, zákazníků i historických dat. Naším cílem je odhalit slabá místa na vašem webu a odstranit je, případně vám pomoci s vytvořením zcela nového řešení, které odpovídá vašemu business modelu, ale hlavně problémům a požadavkům vašich klientů.

  Analyzujeme
 • Proces spolupráce

  Navrhujeme a prototypujeme

  Webová stránka pomáhá naplňovat cíle vašeho podnikání a generovat zisk. Struktura webu by těmto cílům měla odpovídat. Celá vize webu se rodí ze společných workshopů nebo konzultací, na jejichž základě tvoříme wireframe, tedy interaktivní návrh architektury a konkrétních stavebních kamenů webu, který vám pomůže utřídit si celkové strategické představy a lépe si představit zamýšlenou podobu webu.

  Navrhujeme a prototypujeme
 • Proces spolupráce

  Píšeme

  Naši copywriteři vymýšlí přitažlivé texty jak pro budoucí zákazníky, kteří váš web navštíví, tak pro prohlížeče. Kvalitní texty musí být čtivé, stejně tak ale musí splňovat základní požadavky pro SEO a online marketing.

  Píšeme
 • Proces spolupráce

  Kreslíme

  Dalším krokem procesu tvorby stránky je samotný grafický návrh webu. Vzhled stránky a webová grafika do velké míry ovlivňuje, zda návštěvník na stránce zůstane nebo ji opustí. Základem úspěchu je proto kvalitní, vkusný a zároveň uživatelsky přístupný návrh grafiky webu.

  Kreslíme
 • Proces spolupráce

  Programujeme

  Weby programujeme tak, aby byly co nejpřívětivější pro návštěvníka a zároveň se jednoduše a intuitivně spravovaly. Využíváme nejmodernější technologie a dbáme na co největší kvalitu a udržitelnost kódu. Tak u nás vznikají rychlé, moderní webové stránky, které budou skvěle fungovat a vypadat na všech zařízeních a do budoucna je bude možné snadno spravovat a rozšiřovat.

  Programujeme
 • Proces spolupráce

  Testujeme

  Standardizované procesy testování technické stránky, funkčnosti webu i jeho přístupnosti pro uživatele na nejrůznějších zařízeních a prohlížečích jsou součástí naší rutiny.

  Testujeme
 • Proces spolupráce

  Měříme výkon

  Po spuštění stránky dbáme zejména na měření a analýzu dat. Bez měření výkonu nelze určit, zda stránka splnila cíle stanovené v prvních fázích procesu spolupráce. Tento krok proto zahrnuje analytické měření výkonnosti webové stránky.

  Měříme výkon
 • Proces spolupráce

  Staráme se

  Dokončení webu je pro nás mnohdy jen další startovací čára. Prostřednictvím online marketingu na web přivádíme návštěvnost a optimalizujeme ho tak, aby podával ty nejlepší výsledky. Samozřejmostí je i dlouhodobá technická správa a a servis.

  Staráme se
1 ze 9
Kontaktujte nás

I těmto klientům pomáháme růst:

Na digihive mě baví, že člověk nemusí přijít s přesným zadáním popisujícím specifické kroky. Stačí sdílet vizi a cíle a oni už vymyslí to nejvhodnější. Tak by měla fungovat každá agentura – jako odborník, který naslouchá a dokáže navnímat značku a potřeby klienta.

Sandra Andera

Sandra Andera

Brand Activation Manager, L'Oréal
Jak to vidí Vojta

Jak to vidí Vojta

"Dokonalý web, který bude splňovat vaše podnikatelské záměry musí být harmonickou symbiózou mezi atraktivním designem, technickou precizností a solidním strategickým základem. Vím, jak takový web postavit a rád vám budou průvodcem na cestě k tomu vašemu."

Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Head of Development

Používáme ověřené
technologie a nástroje

Jsme certifikáty prověřená společnost