Digihive Digihive
Menu
CS
Návštěvníky měníme v zákazníky

Tvorba webů

V dnešní době se žádný úspěšný business neobejde bez kvalitního webu. Věříme, že tvorba webových stránek a online marketing nejsou dvě oddělené činnosti, ale musí vzájemně spolupracovat. Ať už si přejete udělat redesign webu nebo vytvořit web úplně nový, nabízíme vám komplexní nabídku služeb, se kterou dosáhnete spokojených zákazníků i dobře fungujícího podnikání.

Co vám přinese spolupráce s digihive?

 • Porozumění vašemu podnikání v kontextu celého online prostředí
  Porozumění vašemu podnikání v kontextu celého online prostředí
 • Řešení odpovídající potřebám vašich klientů
  Řešení odpovídající potřebám vašich klientů
 • Web, který mění návštěvníky v zákazníky a vydělává
  Web, který mění návštěvníky v zákazníky a vydělává
 • Vizuálně atraktivní prezentaci s precizním technickým řešením
  Vizuálně atraktivní prezentaci s precizním technickým řešením
Proces spolupráce

Posloucháme

Než se cokoliv začne vytvářet, potřebujeme se o vašem podnikání a stránce dozvědět maximum. Celý proces proto začíná schůzkou, kde se snažíme projekt pochopit do hloubky v rámci širšího kontextu. Zeptáme se vás na současné aktivity a vytvoříme s vámi předimplementační analýzu.

Posloucháme
Proces spolupráce

Analyzujeme

Bez kvalitního porozumění dat a analýzy se neobejde žádný dobře fungující web. Tato fáze proto zahrnuje analýzu klíčových slov, analýzu konkurence, zákazníků i historických dat. Naším cílem je odhalit slabá místa na vašem webu a odstranit je, případně vám pomoci s vytvořením zcela nového řešení, které odpovídá vašemu business modelu, ale hlavně problémům a požadavkům vašich klientů.

Více >

Analyzujeme
Proces spolupráce

Navrhujeme a prototypujeme

Webová stránka pomáhá naplňovat cíle vašeho podnikání a generovat zisk. Struktura webu by těmto cílům měla odpovídat. Celá vize webu se rodí ze společných workshopů nebo konzultací, na jejichž základě tvoříme wireframe, tedy interaktivní návrh architektury a konkrétních stavebních kamenů webu, který vám pomůže utřídit si celkové strategické představy a lépe si představit zamýšlenou podobu webu.

Více >

Navrhujeme a prototypujeme
Proces spolupráce

Píšeme

Naši copywriteři vymýšlí přitažlivé texty jak pro budoucí zákazníky, kteří váš web navštíví, tak pro prohlížeče. Kvalitní texty musí být čtivé, stejně tak ale musí splňovat základní požadavky pro SEO a online marketing.

Více >

Píšeme
Proces spolupráce

Kreslíme

Dalším krokem procesu tvorby stránky je samotný grafický návrh webu. Vzhled stránky a webová grafika do velké míry ovlivňuje, zda návštěvník na stránce zůstane nebo ji opustí. Základem úspěchu je proto kvalitní, vkusný a zároveň uživatelsky přístupný návrh grafiky webu.

Více >

Kreslíme
Proces spolupráce

Programujeme

Weby programujeme tak, aby byly co nejpřívětivější pro návštěvníka a zároveň se jednoduše a intuitivně spravovaly. Využíváme nejmodernější technologie a dbáme na co největší kvalitu a udržitelnost kódu. Tak u nás vznikají rychlé, moderní webové stránky, které budou skvěle fungovat a vypadat na všech zařízeních a do budoucna je bude možné snadno spravovat a rozšiřovat.

Více >

Programujeme
Proces spolupráce

Testujeme

Standardizované procesy testování technické stránky, funkčnosti webu i jeho přístupnosti pro uživatele na nejrůznějších zařízeních a prohlížečích jsou součástí naší rutiny.

Testujeme
Proces spolupráce

Měříme výkon

Po spuštění stránky dbáme zejména na měření a analýzu dat. Bez měření výkonu nelze určit, zda stránka splnila cíle stanovené v prvních fázích procesu spolupráce. Tento krok proto zahrnuje analytické měření výkonnosti webové stránky.

Více >

Měříme výkon
Proces spolupráce

Staráme se

Dokončení webu je pro nás mnohdy jen další startovací čára. Prostřednictvím online marketingu na web přivádíme návštěvnost a optimalizujeme ho tak, aby podával ty nejlepší výsledky. Samozřejmostí je i dlouhodobá technická správa a servis.

Staráme se
1 ze 9
Kontaktujte nás

I těmto klientům pomáháme růst:

Případová studie 20% Snížení ceny za lead Vario by Solitea
85% Nárůst leadů Profit365

Profit365

30% Nárůst obratu Green Swan

Green Swan

Na digihive mě baví, že člověk nemusí přijít s přesným zadáním popisujícím specifické kroky. Stačí sdílet vizi a cíle a oni už vymyslí to nejvhodnější. Tak by měla fungovat každá agentura – jako odborník, který naslouchá a dokáže navnímat značku a potřeby klienta.

Sandra Andera

Sandra Andera

Brand Activation Manager, L'Oréal

V průběhu větších projektů se původní zadání postupně profiluje a některé agentury mají problém držet krok. Tým digihive nejenže umí pružně reagovat, ale také sami doporučují optimální řešení, které zajistí finální výsledek přesně podle představ.

Jonáš Mucha

Jonáš Mucha

Marketing director
Jak to vidí Vojta

Jak to vidí Vojta

"Dokonalý web, který bude splňovat vaše podnikatelské záměry musí být harmonickou symbiózou mezi atraktivním designem, technickou precizností a solidním strategickým základem. Vím, jak takový web postavit a rád vám budu průvodcem na cestě k tomu vašemu."

Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Head of Development

Používáme ověřené
technologie a nástroje

Html5Html5
CSS3CSS3
JavaScriptJavaScript
JQueryJQuery
PHPPHP
SassSass
BemBem
GruntGrunt
GulpGulp
NpmNpm
Git HubGit Hub
WordpressWordpress
DrupalDrupal
JoomlaJoomla
WooCommerceWooCommerce
OpencartOpencart
PrestashopPrestashop
ShoptetShoptet
Google analyticsGoogle analytics
HotjarHotjar

Jsme certifikáty prověřená společnost