Digihive Digihive
Menu
CS

Display a video reklama

Chcete reklamou zasáhnout velké množství uživatelů? Zvýšit míru povědomí, návštěvnosti i prodejů? Display a video reklama patří mezi nejúčinnější nástroje online marketingu. Buduje povědomí o značce i v případě, že uživatel na reklamu neklikne. Bez dobře nastavené kampaně se ale neobejdete. Pomůžeme vám sledovat výkon kampaní i nastavit vhodné cílení, od demografie, zájmů až po nákupní chování.

Inzeráty mohou nabývat různých podob, od klasických grafických bannerů, přes textové inzeráty, až po videomarketing (např. video reklama na portálu YouTube). Display reklama není zaměřena na výkon tak, jak je tomu v případě PPC reklamy. I tak může ale dosahovat díky správnému zacílení skvělých výsledků.

Cílem této reklamy je primárně podpořit značku, tedy rozšířit o ní povědomí či přilákat zpět stávající zákazníky. Výhodou této formy reklamy je velký dosah a možnost vybrat specifické zacílení. Inzerent má možnost vybrat si nejen konkrétní typ webů, na kterých chce, aby se reklama zobrazovala, ale rovněž cílit na zákazníky dle konkrétních zájmů, demografie, jazyka či na jakém zařízení se má display reklama zobrazit.

V současné době lze video a display reklamu využít nejen v klasické obsahové síti a na webech, ale rovněž i na sociálních sítích a v mobilních aplikacích.

Tito klienti už to vědí