Digihive Digihive
Menu
CS
Vše, co byste měli vědět o Shoptetu a jak i vám může pomoct s podnikáním

Vše, co byste měli vědět o Shoptetu a jak i vám může pomoct s podnikáním

Všemožné platformy pro tvorbu webů dnes vznikají téměř stejným tempem jako weby samotné a není se tedy čemu divit, že pozornost se v této době čím dál tím více zaměřuje i na řešení pro e-commerce. Přesto však přímo v našich luzích a hájích už přes 12 let funguje poněkud unikátní platforma od stejnojmenné společnosti Shoptet, která v sobě zahrnuje mnohem více než jen líbivou modulární klikačku. A co vše tedy dokáže i vaší firmě nabídnout?

Jednoduché e-shop řešení na míru vašemu podnikání

Systém Shoptetu vyniká zejména jednoduchostí a přehledností, zároveň je v něm však možné kterýkoliv e-shop přizpůsobit přesně podle vašich představ. Ať už jste se tedy rozhodli prodávat elektroniku nebo třeba doplňky pro domácí mazlíčky, meze se v tomto ohledu rozhodně nekladou a vše si navíc můžete nejdříve sami zdarma vyzkoušet.

Kromě moderního vzhledu jsou potom samozřejmostí mimo jiné i automatizované obchodní procesy, bezpečný hosting s cloudovým úložištěm nebo třeba integrace různých účetních systémů, které vám už od prvního dne usnadní život.

Perfektní základ pro nastartování online marketingu

Z pohledu digitálního marketingu je patrně největším přínosem snadné napojení na další nástroje a aplikace, které vám do budoucna pomohou například s navýšením návštěvnosti, ziskem nových zákazníků, ale také usnadní práci s celkovou analytikou. Narozdíl od mezinárodní konkurence je navíc Shoptet jako stvořený pro online obchodování v České republice, a nemusíte se proto starat o legislativní strašáky v podobě EET nebo GDPR. Celý systém jednoduše myslí na spoustu věcí za vás a v tom je zároveň jeho největší síla.

Proč tedy Shoptet a ne jiná opensource řešení?

Z výše uvedeného jsou už některé výhody Shoptetu patrně zřejmé. Jaké jsou ale ty opravdu praktické důvody, proč byste jej měli chtít využít i pro své podnikání?

  • Náklady na provoz vyjdou měsíčně jen na pár stovek
  • Narozdíl od opensource řešení je instalace i celková správa velmi jednoduchá
  • Získáte balíček modulů, který řadu starostí zautomatizuje a dokáže je hlídat za vás
  • Do vašeho e-shopu snadno připojíte i další rozšíření například pro účetnictví nebo skladové hospodářství
  • Získáte podporu a zázemí stabilní platformy
  • Vaše výsledky si budete moci kdykoliv zobrazit v přehledných číslech

Opensource nebo jiná custom řešení sice implementaci podobných výhod také umožňují, náklady na jejich vývoj se ale pohybují v řádech stovek tisíc korun a mnohdy kromě několika měsíců samotného budování vyžadují také zdlouhavou a nákladnou optimalizaci. Uvedené výhody Shoptetu však můžete využívat téměř okamžitě, navíc v ryze českém prostředí a s možností vlastní grafické nadstavby díky které si e-shop kdykoliv snadno přizpůsobíte.

Chtěli byste spustit svůj e-shop na platformě Shoptet, ale nemáte čas nebo znalosti na jeho zprovoznění či vám nevyhovuje jeho vzhled a funkcionalita? Jsme certifikovaný Shoptet Partner, a můžete se na nás proto kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme s tvorbou komplexní prodejní strategie nastavením Shoptetu na klíč, doprogramování pokročilých funkcí nebo návrhu vlastního Shoptetu míru. A vy se tak budete moci znovu naplno věnovat vašemu podnikání.

Více informací o našich službách najdete na Shoptet na míru

Kategorie:

Podobné články

Zpět na výpis článků