Digihive Digihive
Menu
CS
Jak přidat článek na WordPress

Jak přidat článek na WordPress

Chcete začít spravovat svůj web na WordPressu a publikovat nové články? Nejprve se musíte přihlásit do administrace WordPressu. Tento článek vám krok za krokem ukáže, jak se dostat k ovládacímu panelu a jak přidat nový článek. Naučíte se, jak otevřít administraci, přihlásit se, a následně vytvořit a publikovat svůj první příspěvek.

Jak se dostat do administrace

Chcete-li začít spravovat svůj web na WordPressu, musíte se přihlásit do jeho administrace. Následujte tyto jednoduché kroky, abyste se dostali k ovládacímu panelu:

  1. Otevřete si prohlížeč a zadejte adresu svého webu: Začněte otevřením webového prohlížeče a zadejte adresu svého webu do adresního řádku, za adresu přidejte lomítko a wp-admin. Adresa bude obvykle ve tvaru „www.vasewebovaadresa.cz/wp-admin“.
  2. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů: Jakmile jste na stránce přihlášení WordPressu, zadejte své přihlašovací údaje, tj. uživatelské jméno a heslo. Ujistěte se, že zadáváte správné údaje, které jste zvolili při instalaci WordPressu nebo které jste dostali od svého správce webu.
  3. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Jste v administraci WordPressu! Zde můžete spravovat obsah svého webu, přidávat nové články, upravovat stránky, změnit vzhled a provádět další úpravy podle vašich potřeb.

Pamatujte si, že zabezpečení vašeho účtu je klíčové. Ujistěte se, že používáte silné heslo a pravidelně ho měňte. Také nezapomeňte aktualizovat svůj WordPress a pluginy, abyste minimalizovali riziko bezpečnostních problémů. S aktualizacemi vám rádi pomůžeme.

Přidání článku ve WordPressu

  1. V levém panelu najděte možnost „Články“ nebo „Příspěvky​​“ a klikněte na ni.
  2. Na stránce s příspěvky klikněte na tlačítko „Přidat nový“.
  3. Otevře se formulář pro vytvoření nového článku. Zde můžete zadat název článku do pole „Nadpis“ a samotný obsah článku do pole pod ním.
  4. V levém sloupci nezapomeňte přidat rubriky a štítky, aby byl váš článek lépe organizován a snadněji vyhledáván. Vyberte také vhodný náhledový obrázek.
  5. Když jste s článkem spokojeni, můžete jej buď uložit jako koncept pro pozdější dokončení, nebo ho rovnou publikovat pomocí tlačítka v pravém horním rohu.

Nechcete do webu zasahovat sami? Nechte nasazování článků na nás, stačí nás kontaktovat.

Kategorie:

Podobné články

Zpět na výpis článků